De grootste bijbanensite van Nederland

Op Zoekbijbaan.nl kun je direct zoeken in 633 bijbanen op middelbaar, MBO, HBO en WO niveau. Vind snel je ideale bijbaan en solliciteer direct online!

Home Voor werkgevers

Nieuwsberichten

persberichten | columns

Engelse Studenten Kunnen Zich Niet Concentreren

woensdag 13 januari 2010, 13:16 - Nieuwsredactie

Bijna alle studenten hebben wel eens moeite om zich te concentreren door een druk leven. Maar Engelse studenten vinden het vaak al moeilijk om zich tien minuten achter elkaar te concentreren. Volgens een enquête onder 1000 studenten komt dat omdat Engelse studenten te druk bezig zijn met hun bijbaantjes.

Overwerkt en oververmoeid
Volgens de enquête zijn veel Engelse studenten niet altijd klaar voor het universiteitsleven. Bijna 25% van hen heeft moeite om maandelijks rond te komen. Vanwege de slechte economie zijn velen gedwongen om een groot gedeelte van hun tijd aan een bijbaan te besteden. Een derde van de studenten denkt dat hun concentratie zo slecht is omdat ze overwerkt zijn en niet genoeg slaap krijgen.

Vrees voor de toekomst
Veel studenten vrezen zelfs dat ze niet in staat zullen zijn om een baan te vinden na het behalen van hun diploma door de slechte economie. Dus proberen veel studenten door een bijbaantje hun studieschuld laag te houden.

Bron: bbc.co.uk

Trefwoorden: Bijbaantjes

Bookmark dit artikel:
| Feed bekijken | Toon alle

Zoekbijbaan is onderdeel van het Melon Media netwerk

Zoekbijbaan.nl | Stagemotor.nl | Zoekoppas.nl | Startersbanen.nl | Stagetips.nl

2012 Zoekbijbaan.nl - Alle rechten voorbehouden