De grootste bijbanensite van Nederland

Op Zoekbijbaan.nl kun je direct zoeken in 636 bijbanen op middelbaar, MBO, HBO en WO niveau. Vind snel je ideale bijbaan en solliciteer direct online!

Home Voor werkgevers
<< Terug naar zoekresultaten

Bijbaan Nachtportier in Heerlen

Solliciteer op de bijbaan: Nachtportier in Heerlen

Voeg toe aan klembord

Bijbaan gegevens

Locatie(s) : Heerlen
Branche : Horeca | Catering
Land : Nederland
Geplaatst op : Donderdag 01 maart 2012
Soort werk : » Recreatief / Sport / Tourisme
» Schoonmaak / Facilitair
» Horeca / Catering / Hostess
   
Omschrijving bijbaan

Wij zijn op zoek naar een nachtportier die op vrijdag en zaterdagnacht kan werken. Het betreft 1 weekend per 2 weken, dus 1 weekend werken, 1 weekend vrij.


In- en uitchecken van gasten
Opzetten ontbijt
Poetswerkzaamheden
   
Vereisten

Geen

Indien je binnen 14 dagen na je sollicitatie niets van ons vernomen hebt, kun je ervanuit gaan dat je niet door de selectieprocedure bent gekomen.
 
 
Minimaal opleidingsniveau: » Niet vereist
Studierichting(en): » Maakt niet uit
Dienstverband: » Tijdelijk werk
» Vast werk
Bruto uurloon: in overleg
Minimum leeftijd: geen

Minimum aantal dagen
per week :

in overleg
Beschikbaarheid : » Door de week ('s avonds / 's nachts)
» Weekend ('s avonds / 's nachts)
Verplichte dag : Geen verplichte dagen.
Rijbewijs noodzakelijk : nee
   
Bijbanen zoeken | Home | Zoekbijbaan.nl
   
Bedrijfsprofiel  
Wij zijn een Nederlandse en snelgroeiende hotelketen. Bijna 20 jaar geleden bouwden wij ons eerste hotel. Met veel gedrevenheid zijn we toen aan de slag gegaan met het realiseren van wat u wilt: prettig overnachten met veel persoonlijke aandacht en voor een goed betaalbare prijs.

Sinds die tijd is er veel gebeurd. De hotels werden luxer en er kwamen extra faciliteiten bij, zoals een restaurant en een lounge/bar. Daarnaast bouwden wij nieuwe hotels.

Inmiddels mogen wij u in 30 hotels ontvangen. Het uitgangspunt blijft onveranderd: u staat bij ons, als gast, centraal en wij doen er alles aan om u zich bij ons thuis te laten voelen. In alle hotels kunt u behalve overnachten ook lekker eten en drinken. Bovendien zijn al onze locaties goed met de auto bereikbaar en bieden wij gratis parkeergelegenheid aan.

Al onze 1000 medewerkers werken hard aan de toekomst. Zo restylen we al onze bestaande hotels volledig en breiden we op 3 plaatsen weer sterk uit. Alles om u in de toekomst nog beter van dienst te zijn.

Plaats :  Heerlen - Waar ligt dit?


| Feed bekijken | Toon alle


Voeg toe aan klembord


<< Terug naar zoekresultaten


Overige bijbanen van dit bedrijf
Ontbijthulp in heerlen 27-01-2012
Kamermeisje / jongen in Heerlen 27-01-2012

Nieuwe vacatures in je mail?

Dagelijks een overzicht ontvangen met de nieuwste vergelijkbare vacatures?

E-mail:

Zoekbijbaan is onderdeel van het Melon Media netwerk

Zoekbijbaan.nl | Stagemotor.nl | Zoekoppas.nl | Startersbanen.nl | Stagetips.nl

2012 Zoekbijbaan.nl - Alle rechten voorbehouden