MELON

Klantenservice medewerker online alarmcentrale - 24 - 40 uur

€1700 tot €2100 per maand Gorinchem
Snel solliciteren

Wat krijg je?

 • €1700 tot €2100 per maand
 • Een zelfstandige functie met een gedegen inwerktraject
 • Groeimogelijkheden binnen een internationale omgeving
 • Veel ruimte voor eigen initiatief en ondernemerschap
 • Informele werksfeer in een klein & ondernemend team
 • Werken in een team met korte communicatie lijnen, bij een groeiend en succesvol bedrijf
 • Werken voor en met een slim en innovatief product
 • Prima salaris en secundaire voorwaarden, zoals pensioenregeling en opleidingsmogelijkheden

Wat is vereist?

 • Je hebt ervaring met klantenservice activiteiten
 • Je bent nieuwsgierig naar en hebt affiniteit met (internet & ICT) techniek & computer vaardigheden
 • Je hebt een klant- en servicegerichte houding
 • Je hebt commerciële vaardigheden
 • Je hebt minimaal MBO werk- en denkniveau; bij voorkeur richting techniek of automatisering
 • Afgeronde cursussen op het gebied van customer service zijn een pré
 • Je bent vloeiend Nederlands in woord en geschrift
 • Goede beheersing van de Franse en Duitse taal in woord en geschrift is een pré
 • Je bent communicatief sterk
 • Je hebt een flexibele en proactieve werkhouding

Extra informatie

 • Rijbewijs:
  Nee, niet verplicht
 • Dienstverband:
  Parttime

Vacature

Deze gave en innovatieve opdrachtgever is op zoek naar een gedreven, flexibele en enthousiaste klantenservice medewerker, die dol is op het verlenen van service!

Wat ga je doen?

In een gezellig en informeel team werk je samen de Manager Customer Service, andere teamleden en collega's van Operations & Finance, Business Development, Marketing & Sales en Informatie & Technology. Je maakt zelf onderdeel uit van de afdeling Customer Service voor een online alarm centrale.

Hoe pas je in ons team?

Hoe pas je in ons team? Als klantenservice medewerker speel je een belangrijke rol in ons team. Je kan je werkzaamheden goed plannen, hebt verantwoordelijkheidsgevoel en kan zelfstandig werken. Binnenkomende vragen van de klanten worden grotendeels door jouw team beantwoord, wat betekent dat jouw werk voornamelijk bestaat uit het oplossen van problemen, beantwoorden van vragen, en het behandelen van inkomend verkeer. De vragen van klanten via komen via telefoon, chat en e-mail binnen, dus moet je zowel schriftelijk als verbaal goed kunnen communiceren.

Meld je vrijblijvend aan!

Meer informatie over de opdrachtgever

Innovators op het gebied van huisbeveiliging

In 2008 ontwikkelde WoonVeilig de eerste Online Alarmcentrale. Wij maakten daarmee de wereld van de beveiliging in één klap modern! Een connected app gestuurd alarm- en camerasysteem, afgestemd op de hedendaagse mens die ‘in control’ wil zijn. De internationale tak ging in 2012 van start onder de naam Egardia en groeit nog steeds gestaag in meerdere landen: Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland, Luxemburg, Frankrijk en België. WoonVeilig levert haar producten en diensten via zowel online -, partner- en retailkanalen en is met het merk WoonVeilig marktleider in Nederland op het gebied van slim en veilig wonen.

Ambitieus in constante verbetering

Inmiddels heeft WoonVeilig zich ontwikkeld tot een internationaal bedrijf met meerdere afdelingen waar gedreven experts dagelijks nieuwe plannen ontwikkelen. Eenvoudige beveiligingsproducten en diensten die beschikbaar zijn voor iedereen. Met elkaar wordt over elke stap, elke procedure en elke nieuwe ontwikkeling heel goed nagedacht. Hierbij staat innovatie en perfectionering voorop.

We nemen verantwoordelijkheid

Bij WoonVeilig krijg je de kans om te laten zien waar je goed in bent. We geven je de ruimte en middelen om jezelf te verbeteren en je ideeën te ‘pluggen’. We zijn een innovatief en groeiend bedrijf met wereldwijde ambities. Deze groei wordt gerealiseerd door een enthousiast, betrokken team, vanuit ons hoofdkantoor te Gorinchem.

Wat ga je doen?

 • Directe beantwoording van telefonische- en emailcontacten voor Nederland (20% )
 • Eerste aanspreekpunt voor complexere klant problemen + behandelen van klantvragen, voor en na de verkoop (20% )
 • Oplossen van specifieke klantproblemen bij installatie (20% )
 • Behandelen van retouren en defecten (20% )
 • Testen nieuwe functionaliteiten en verbeteringen op het beveiligingsplatform (20% )

Andere vacatures voor jou

Solliciteren = zo gebeurd

Snel solliciteren
Cookies

Wij gebruiken onze eigen en third-party cookies zodat we beter begrijpen hoe de website gebruikt worden en wij de ervaring op onze website kunnen verbeteren.

Accepteren
Beheren