LINQ

Medewerker Customer Care

Leiderdorp
Snel solliciteren

Wat krijg je?

Wat is vereist?

 • Minimaal een mbo-4 diploma;
 • Werkervaring in een soortgelijke functie
 • Affiniteit met fitness
 • Een onuitputtelijke energie, met deze energie help je onze leden graag verder;
 • Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden;
 • Een grote mate van zelfstandigheid;
 • Een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift;
 • Een gezonde dosis zelfvertrouwen en overtuigingskracht;
 • Ervaring met het werken met Microsoft Office

Extra informatie

 • Rijbewijs:
  Nee, niet verplicht
 • Dienstverband:
  Parttime,
  Fulltime,
  Tijdelijk werk

Vacature

Medewerker customer Care

Fit For Free is voor haar Servicekantoor in Leiderdorp op zoek naar enthousiaste en gedreven Medewerkers Customer Care (m/v).

Samen met het Fit For Free Customer Care team ben jij verantwoordelijk voor de complete administratieve afhandeling van de afspraken die in de FFF clubs zijn gemaakt met de leden. Iedere FFF member heeft een persoonlijke case, hierdoor is iedere verwerking anders.

 

Wat je gaat doen:
Jij zorgt ervoor dat onze leden tevreden blijven óf weer worden. Dat doe je door naar ze te luisteren en met een adequate oplossing te komen. Als die oplossing er even niet lijkt te zijn ga jij het voor ze uitzoeken. Nee verkopen wij niet en ‘helaas kunnen wij u niet helpen’ kennen wij niet. En uiteraard geef je net dat beetje extra. 

Jouw dagelijkse doelstelling is dan ook onze leden een WOW-gevoel te geven. De vragen die je krijgt zullen vooral gaan over de compensatie die wij aan al onze leden aanbieden nu wij onze clubs weer hebben mogen openen om ieder lid tegemoet te komen in de tijd dat zij niet fysiek in onze clubs konden trainen. Daarnaast verschillen de vragen van onze leden [die binnen komen per email ] van vragen over aanmeldingen, opzeggingen, incasso’s en over algemene zaken in en om onze clubs. De vragen die je beantwoordt komen binnen via mail. 

 

Onze medewerkers van de afdeling Customer Care zijn het kloppende hart van de organisatie. Als onze collega draag je jouw steentje bij aan een goede service voor onze leden. Je maakt nieuwe werkzaamheden graag eigen en verbetert de huidige werkprocessen in samenspraak met de leidinggevende. Tijdens elk contact met onze leden draag je oplossingen aan, je geeft advies en voorziet onze leden van de juiste informatie. Je verricht administratieve handelingen zoals het beantwoorden van e-mails en het afhandelen van binnengekomen post.

 

Kortom; je houdt van dynamiek, hebt ‘service’ hoog in het vaandel staan, laat je niet zomaar gek maken, denkt graag mee met de organisatie en na het lezen van deze vacature tekst zie jij jezelf al helemaal zitten op de afdeling Customer Care.

 

Jij hebt:

 • Minimaal een mbo-4 diploma;

 • werkervaring in een soortgelijke functie

 • Affiniteit met fitness

 • Een onuitputtelijke energie, met deze energie help je onze leden graag verder;

 • een vlotte babbel, anders gezegd; je beschikt over goede communicatieve vaardigheden;

 • een grote mate van zelfstandigheid;

 • een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift;

 • een gezonde dosis zelfvertrouwen en overtuigingskracht, jou blazen ze niet snel omver;

 • ervaring met het werken met Microsoft OfficeAndere vacatures voor jou

Solliciteren = zo gebeurd

Snel solliciteren
Cookies

Wij gebruiken onze eigen en third-party cookies zodat we beter begrijpen hoe de website gebruikt worden en wij de ervaring op onze website kunnen verbeteren.

Accepteren
Beheren